FAQ

Питання - Відповіді

Система Steel Alive

Я купив набір. Як почати користуватися?


Прикріпіть пристрій Таргет (Target) до сталевих або композитних мішеней. З'єднайте пристрій Таргет (Target) з пристроєм Майстер (інструкція нижча). Завантажте додаток Steel Alive. Почни свою революцію стрілка!
Як підключити пристрій Таргет (Target)?


Натисніть і утримуйте кнопку BIND на пристрої Майстер. З натиснутою кнопкою BIND, запустіть пристрій Майстер (Master) за допомогою кнопки ON/OFF. Вимкніть кнопку BIND через 2 секунди. При наближенні пристрою Майстер (Master) на відстань 30 см, увімкніть пристрій Таргет (Target). Пристрій Таргет (Target) блимає спочатку синім, а потім зеленим світлом. Повторіть кроки 3-4 з кожним пристроєм Таргет (Target). Знову включите пристрій Майстер (Master) за допомогою кнопки ON/OFF.
Як замінити елементи живлення?


Зруште кришку батарейного відсіку до верхньої стінки пристрою відповідно до написів на ній і витягніть її з пристрою. Потягніть за стрічку, щоб витягнути елементи живлення. Вставте нові елементи живлення згідно їх полярності, починаючи з мінуса(-). Встановіть кришку батарейного відсіку в нижнє, закрите положення, щоб забезпечити водонепроникність пристрою.
Який радіус дії системи?


Максимальна дальність дії системи коливається між 30 і 100 метрами в залежності від погоди, перешкод і умов поширення радіохвиль.
Які елементи живлення (акумулятори) сумісні з пристроями системи Стіл Елайв (Steel Alive)?


Пристрої можуть живитися від елементів живлення (акумуляторів) тип "AA". Рекомендується використовувати акумуляторні батареї, щоб продовжити час використання системи.
Як оновити програмне забезпечення пристроїв Майстер (Master) і Таргет (Target)?


Коли з'явиться нова версія програмного забезпечення для пристроїв, додаток Steel Alive відправить Вам повідомлення. Виберіть вкладку оновлення у бічному меню додатка. Слідуйте за інструкцією по оновленню. Якщо це можливо, виконаєте оновлення за день до початку використання системи.

1. Перевірте, що пристрій Майстер (Master) і пристрої Таргет (Target) включені і зв'язані з мобільним додатком. Переконайтеся, що батареї (елементи живлення, акумулятори) заряджені і переконаєтеся, що пристрої знаходяться у безпосередній близькості від мобільного пристрою(смартфону).

2. Перевірте наявність оновлень, натиснувши на кнопку 'Перевірити наявність оновлень'.

3. Якщо доступне оновлення, виберіть, чи хочете ви oновити його зараз або плануєте оновити пізніше.

4. При натисненні кнопки 'Оновити', додаток Steel Alive почне оновлення.

5. Дочекавшись завершення оновлення, ви можете перевірити його статус на панелі Прогресу.

6. НЕ вимикайте живлення сматрфона і НЕ закривайте мобільний додаток, і НЕ вимикайте живлення жодного з пристроїв.

7. Пристрій Майстер і пристрій Таргет (Target) автоматично увімкнуться знову після завершення оновлення.

8. Про завершення оновлення додаток повідомить фразою 'Оновлення пройшло успішно'.
Як замінити світлодіод або світлодіодний кабель?


Акуратно витягніть контакт з використаного світлодіодного індикатора. Підготуйте новий світлодіодний індикатор, вставте акуратно контакт світлодіодного кабелю. Прикріпіть світлодіодний індикатор до очищеної задньої поверхні основи мішені за допомогою нової клейкої стрічки.
Як багато пристроїв Таргет (Target) можна підключити до пристрою Майстер (Master)?


Пристрій Майстер (Master) підтримує до 10 підключених до мережі пристроїв Таргет (Target).
Як довго витримують батареї (елементи живлення, акумулятори) пристрою Таргет (Target)?


Залежно від кількості підключених світлодіодних індикаторів і їх встановленої яскравості, пристрій Таргет (Target) споживатиме більше енергії. Яскравість світлодіодного індикатора можна настроїти у мобільному додатку.
Що робити, якщо пристрій Таргет (Target) не прилипає до поверхні основи мішені?


Поверхня основи мішені у момент приклеювання клейкої стрічки має бути чистою, знежиреною і сухою. Волога або забруднення значно погіршують зчеплення обладнання Таргет (Target) з поверхнею основи мішені. Переконайтеся, що приклеєна нова клейка стрічка і відповідно можна прикрепляеть пристрій Таргет (Target) перед початком використання системи.
Пристрої Майстер (Master) і Таргет (Target) системи Стiл Элайв (Steel Alive) є водонепроникними?


Пристрої є водонепроникними. Пам'ятайте, що треба зрушити кришку батарейного відсіку до нижнього, закритого положення, після заміни елементів живлення.
Що робити якщо облаштування Таргет (Target) працює неправильно?


Переконайтеся, що облаштування Target (Target) блимає різними кольорами відразу після запуску. Якщо це не так, слід замінити елементи живлення. Рівень заряду батареї (елементів живлення) можна перевірити у мобільному додатку. Переконайтеся, що обладнання Таргет (Target) працює в парі з відповідним пристроєм Майстер. Пристрій Таргет (Target) не перестане блимати різними кольорами, якщо воно не пов'язане з яким-небудь пристроєм Майстер.
Чому світлодіодний індикатор LED не відображає повний спектр кольорів?


Світлодіодний індикатор або світлодіодний кабель були пошкоджені. Досить замінити пошкоджений компонент.

Мобільний додаток

Яка вартість підписки і що я отримую в її рамках?


Стандартна вартість підписки на мобільний додаток в її повній версії складає 9.99 USD в місяць.

Повна версія мобільного додатку дозволяє отримати доступ до усіх ігор, статистики і рейтингів Стiл Элайв (Steel Alive). Підписавшись, ви приєднуєтеся до міжнародного співтовариства стрільців Стiл Элайв (Steel Alive)!
Як зареєструватися?


Це дуже просто. Викачайте додаток Steel Alive, заповніть свої основні дані, пароль і адресу електронної пошти, і все готово!
Як почати гру або тренування?


Запустіть свій додаток Стiл Элайв (Steel Alive). Підключіть пристрій Таргет (Target) і внесіть конфігурації для усіх пристроїв або для кожного окремо. Натисніть кнопку "Нова гра" і виберіть один з пропонованих сценаріїв. Перед початком стрільби, прочитайте коротку інструкцію 'Правила гри', яка доступна на вкладці запуску гри.
Яке мінімальне необхідне число пристроїв Таргет (Target)?


Як правило, для ігор і тренувань з системою Стiл Элайв (Steel Alive) потрібно мінімальну кількість доступних пристроїв Таргет (Target), щоб забезпечити відповідний рівень підготовки в стрільбі. Всі відомості наведені в короткій інструкції 'Правила гри', яка доступна на вкладці завантаження гри.
Як оновити додаток?


Обновлення додатка ви можете провести в магазині Google Play I AppStore. Ви можете також використати посилання для оновлення додатків Стiл Элайв (Steel Alive), розташованою в налаштуваннях додатка Android I iOS.
Чи сумісний мій мобільний пристрій (смартфон) з додатком Стiл Элайв (Steel Alive)?


Ваш мобільний пристрій (сматрфон) має бути оснащений ОС Android версії 4.4 або вище і повинно підтримувати стандарт Bluetooth Low Energy (4.0). Усі облаштування Apple iPhone і iPad мають бути оснащені операційною системою iOS у версії 9.0 або вище.
Чому я не можу підключитися до пристрою Майстер?


Переконайтеся, що антена підключена до пристрою Майстер (Master). Переконайтеся, що кнопка ON/OFF натиснута і горить червоним. Якщо це не так, включите пристрій Майстер (Master), натиснувши кнопку ON/OFF.

Безпека

Яка безпечна дистанція стрільби з пневмотичної та вогнепальної зброї, а також яку зброю я можу використати?


Користувач ЗАВЖДИ несе відповідальність за дотримання правил безпеки під час стрільби за системою Стил Элайв (Steel Alive) відповідно до правил безпеки використання пневматичної та вогнепальної зброї. ЗАВЖДИ дотримуйтеся потрібної відстані до мішені по якій ведете стрільбу, відповідно до інструкцій виробника мішені, враховуючи тип використовуваної зброї. Облаштування Стiл Элайв (Steel Alive) сумісні з патронами калібру не більше 7.62x51мм. Майте на увазі, що використання занадто товстої основи мішені при використанні калібру .22 LR або занадто малому габариті при використанні калібру 7.62x51мм може в крайніх випадках привести до неправильного обліку влучань. Ніколи не стріляйте в мішень під кутом більше 10 градусів до поверхні мішені, щоб уникнути рикошету. ЗАВЖДИ використайте засоби захисту органів слуху і зору - навушники і захисні окуляри.
Де я можу користуватися послугами системи Стiл Элайв (Steel Alive)?


Система Стiл Элайв (Steel Alive) працює практично у будь-якому середовищі. Якщо ви використовуєте зброю ЭйрСофт (Airsoft), эйрган (airgun) або пейнтбольні рушниці, ви можете використати систему Стiл Элайв (Steel Alive) скрізь, де це безпечно для Вас і людей, що оточують Вас. Перевірте місцеві закони, що стосуються стрільби перед початком використання системи Стiл Элайв (Steel Alive). Ви можете стріляти з вогнепальної зброї з використанням системи Стiл Элайв (Steel Alive) скрізь, де дозволено стріляти з вогнепальної зброї, за умови, що це безпечно для Вас і людей, що оточують Вас. ЗАВЖДИ дійте відповідно до місцевого законодавства. Якщо ви збираєтеся використати систему Стил Элайв (Steel Alive) на громадському стрільбищі, погоджуйте це з керівником і власником стрільбища.

Підписатися!

         " ЖИВА СТАЛЬ-УКРАЇНА "
Україна, м.Київ, 04107

вулиця Нагірна 22 
Mail:

steelaliveukraine@ukr.net

steelaliveukraine@gmail.com
Tel:

+380 63 724 64 47 ; +380 63 769 88 51

  • Facebook
  • Instagram

© STEEL ALIVE UKRAINE